• اروميه، كيلومتر 4 جاده سرو صندوق پستی 874
  • 32511565-8(044)

طرز تهیه وافل

طرز تهیه وافل

طرز تهیه وافل

مواد لازم برای تهیه وافل
زمان پخت             30 دقیقه
آرد                        دو لیوان
کره                       یک سوم لیوان
شکر                      دو قاشق غذاخوری
بیکینگ پودر          چهار قاشق چای ‌خوری
تخم مرغ               دو عدد
وانیل                    یک قاشق چای‌ خوری
شیر                      یک و نیم لیوان کم چرب

 

طرز تهیه وافل
برای درست کردن این شیرینی خوشمزه باید بدانید که حتماً به یک دستگاه مشخصی به اسم دستگاه وافل ساز احتیاج دارید و باید قبل از هر چیزی دستگاه را روشن کنید تا گرم شود. در همین حین که دستگاه شما گرم می شود باید شکر، نمک، آرد و بکینگ پودر را داخل یک کاسه بزرگ با یکدیگر مخلوط کنید و خوب به هم بزنید.
سپس باید سفیده و زرده تخم مرغ را از هم جدا کنید و هر کدام را در ظرف جدایی جداگانه هم بزنید و وانیل و کره و شیر را به زرده تخم مرغ اضافه کنید و حسابی مخلوط کنید و مخلوط به دست آمده را به کاسه داخل آن اضافه کنید و به خوبی هم بزنید و در نهایت هم سفیده تخم مرغ ها را به محتویاتی که درون ظرف قرار دارد اضافه کنید.

حالا نوبت قرار دادن مایع وافل در قالب دستگاه وافل ساز است که باید با استفاده از یک قاشق این کار را انجام دهید و حدود یک و نیم تا 2 دقیقه وافل های شما آماده می شوند.
ظاهر آنها مثل نان پنجره ای است که هر موقع رنگ طلایی به خود گرفت موقع بیرون آوردن آن از دستگاه وافل ساز است و می‌توانید آن را به راحتی داخل ظرف مورد نظر خود سرو کرده و میل نمایید و برای تزیین آن می توانید از شکلات، خامه، توت فرنگی و هر میوه ای که تمایل دارید استفاده کنید.

این ترکیبات خوشمزه در نهایت یک وافل بی نظیر برای شما فراهم می‌کند و همین باعث محبوبیت آن شده است.

 

نوش جان :)

ماموریت و اهداف

شركت آذر شهد با پیاده سازی سیستم مدیریت كیفیت بر مبنای استاندارد بین المللیISO 9001:2000 و نیز سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی بر مبنای سیستم تحلیل خطر و كنترل نقاط بحرانی (HACCP) موجبات بهبود مستمر سازمان و رضایت مشتریان خود را فراهم ساخته است.