• اروميه، كيلومتر 4 جاده سرو صندوق پستی 874
  • 32511565-8(044)

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران

نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران از ۲۱ الی ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد. نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران بزرگترین نمایشگاه حوزه شیرینی و شکلات هست که هر ساله کلیه فعالان این حوزه را در زیر یک سقف گرد هم می آورد. اولین دوره آن در سال ١٣٨١ با متراژ تقریبی ٣٠٠٠ مترمربع کار خود را آغاز نمود. این در حالیست که امسال برای چندمین سال متوالی با متراژ تقریبی ٣٣٠٠٠ متر مربع به کار خود ادامه می دهد. این نمایشگاه بزرگترین و تنها نمایشگاه تخصصی شیرینی و شکلات در خاورمیانه می باشد که به صورت کاملا تخصصی در سه بخش اصلی این صنعت اعم از محصولات تولید شده، مواد اولیه و ماشین آلات برگزار می گردد.

با احترام از شما دعوت می گردد از غرفه شرکت ستاره کام شهد ناب ( آذرشهد و آذرکام ) در نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران واقع در سالن شماره 40 غرفه شماره 14 دیدن فرمائید.

ماموریت و اهداف

شركت آذر شهد با پیاده سازی سیستم مدیریت كیفیت بر مبنای استاندارد بین المللیISO 9001:2000 و نیز سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی بر مبنای سیستم تحلیل خطر و كنترل نقاط بحرانی (HACCP) موجبات بهبود مستمر سازمان و رضایت مشتریان خود را فراهم ساخته است.