• اروميه، كيلومتر 4 جاده سرو صندوق پستی 874
  • 32511565-8(044)

درباره ما

آذرشهد

آذرشهد فعالیت خود را از سال 1356 آغاز نموده و دارای بالاترین تنوع محصولات آردی و شکری و شکلات در کشور می باشد. کیفیت و مشتری مداری شعار همیشگی این شرکت بوده و همین امر موجب شناخت محصولات این شرکت در نقاط مختلف دنیا شده است.
حاصل سال ها تلاش و زحمت بی وقفه این شرکت بزرگ، ظرفیت بالای تولید، تنوع محصول، اشتغال زایی بالا، کیفیت مطلوب و صادرات انبوه به کشورهای مختلف دنیا بوده و امروز می توانیم با بیش از 47 سال تجربه به عنوان یکی از پیشکسوتان صنایع غذایی اقتدار خود را در صنعت نشان داده و جوابگوی نیازهای حال و آینده مردم باشیم.

انواع محصولات این شرکت که با برند های راموز، رانا و رافونه معروف بوده به شرح ذیل می باشد: بیسکویت کرمدار و بدون کرم، انواع پتی پور ساده و شکلاتی و انواع کیک، ویفر، شکلات های مغزدار و بدون مغز، محصولات روکش شکلاتی، انواع تافی و آبنبات مغزدار و بدون مغز، پاستیل، ژله و انواع آدامس بادکنکی، مغزدار و دراژه.
این شرکت امیدوار است که بابهره گیری بیشتر از افراد متخصص و تکنولوژی مدرن هرچه سریع-تر به سمت توسعه، همراه با کیفیت مطلوب جهانی گام بردارد.

چرا ما؟

شرکت آذر شهد به تولید و ارائه محصولات آردی و شکری و شکلات می پردازد. برتری آذر شهد و  موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:
• نیروی انسانی مجرب
• ظرفیت بالای تولید
• تولید محصولات بر اساس نیاز مشتری
• کیفیت برتر
• قیمت رقابتی
• تحویل به موقع
• خدمات پس از فروش

پیام مدیر عامل

بدون تردید ارایه کیفیت مورد درخواست مشتری با حرکت در جهت بالا بردن سطوح بهره وری در سایه بهبود مستمر مجموعه شرکت در گشایش و توسعه پایدار بازارها موثر می باشد. هدف از این سیاست ها و برنامه ریزی ها، کسب اطمینان از ارایه محصولات و خدمات مطابق استانداردهای ملی و تأمین نظر مشتریان گرامی می باشد که با بهره گیری از کارکنان با تجربه و با انگیزه به عنوان پشتوانه اصلی شرکت در سایه نظم و انسجام سازمانی، فناوری مدرن و ارایه خدمات روز افزون تحقق خواهد یافت. مدیریت شرکت آذرشهد معتقد است توجه به منافع مشتری نهایی و تولید محصولی مطابق با استاندارهای جهانی وظیفه ملی است و برای رسیدن به این هدف تلاشی مستمر را در سر لوحه خود قرار داده است.

ماموریت و اهداف

شركت آذر شهد با پیاده سازی سیستم مدیریت كیفیت بر مبنای استاندارد بین المللیISO 9001:2000 و نیز سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی بر مبنای سیستم تحلیل خطر و كنترل نقاط بحرانی (HACCP) موجبات بهبود مستمر سازمان و رضایت مشتریان خود را فراهم ساخته است.